رویه بازگرداندن محصولات

  آسودگی خاطر و رضایتمندی کاربران از خرید اینترنتی همواره از الویت های اصلی فروشگاه پرنسا بوده و ما در این راستا می‌کوشیم تا سفارشات شما در شرایط مورد انتظار به دستتان برسند. با این حال ممکن است با مسائل پیش بینی نشده ای روبرو شویم که پرنسا این امکان را ایجاد نموده تا تمامی محصولات، تا 7 روز پس از ارسال، دارای فرصت بازگشت باشند و هر گونه نقص فنی در محصول شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.

توجه: اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف پرنسا همراه سفارشات ارسال می‌شوند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند.

 پس از بررسی محصولات مرجوعی توسط کارشناسان پرنسا، در صورتی که محصول خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای کاربر ارسال می‌شود. در صورتی که کاربر از تحویل محصول سالم و بدون ایراد خودداری کند، محصول مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد پرنسا می‌ماند و با انقضای این مهلت پرنسا در قبال محصول و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

۱- اگر محصول خریداری شده، ایراد یا اشکال ظاهری داشته باشد؛

* اشکال و یا ایراد ظاهری باید حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول، به پشتیبانی پرنسا اطلاع داده شود.

* لازم است جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری و در جعبه اصلی محصول به ما بازگردانده شود.

* برچسب زدن یا نوشتن توضیحات روی جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

* اشکال‌های فنی و ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر پس از تحویل از محصول ایجاد می‌شود، شامل این سرویس نمی‌شود مواردی مانند جابجایی غیر اصولی، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ متفاوت با توصیه سازنده محصول را شامل می‌شود.

* در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، کاربر می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پرنسا بازگردانده شود.

 

۲- اگر محصول از نظر مشخصات با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد؛

* وجود مغایرت، باید حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول، به پشتیبانی پرنسا اطلاع داده شود.

* اگر مغایرت، بدون استفاده از محصول قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید محصول در شرایط اولیه خود باشد و از پلمپ خارج نشده باشد.

* عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید کاربر است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با محصول اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات محصول، مشخصات فنی درج شده در سایت است.

 لطفاً قبل از هر اقدامی با مراجعه به صفحه تماس با ما با کارشناسان پشتیبانی ارتباط بگیرید و از ارسال محصول بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره سفارش الزامی می‌باشد.

* اگر ساکن شهر اراک هستید، پس از هماهنگی با کارشناسان پشتیبانی، محصول را تحویل پیک شرکت اسنپ دهید.
نوجه: جهت وارد کردن اطلاعات و آدرس مقصد به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

* در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن محصول تنها از سرویس پست پیشتاز شرکت ملی پست استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن محصول به غیر از پست پیشتاز به عهده کاربر است.

 اگر ایراد فنی، وجود مغایرت یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش پرنسا برسد، هزینه‌های ارسال به عهده پرنسا است.
توجه: برای واریز هزینه پست به حساب کاربر، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه محصول برای پرنسا ارسال شود.

در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پرنسا، هزینه ارسال و دریافت مجدد محصول، به عهده کاربر خواهد بود.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.